- M2-Stylus (R-4-TC-2-L20)
M2-Stylus (R-4-TC-2-L20)
ID:
CHF72.00
Quick Overview
Straight stylus with M2 thread, ruby ball Ø4 mm, tungsten carbide stem Ø2 mm, length 20 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).