- M2-Stylus (R-5-SS-2.5-L10)
M2-Stylus (R-5-SS-2.5-L10)
ID:
CHF37.00
Quick Overview
Straight stylus with M2 thread, ruby ball Ø5 mm, stainless steel stem Ø2.5 mm, length 10 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).