- M2-Stylus (R-5-TC-2.5-L50)
M2-Stylus (R-5-TC-2.5-L50)
ID:
CHF67.00
Quick Overview
Straight stylus with M2 thread, ruby ball Ø5 mm, tungsten carbide stem Ø2.5 mm, length 50 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).