- M3-Stylus (R-2-TC-1-L40)
M3-Stylus (R-2-TC-1-L40)
ID:
CHF63.00
Quick Overview
Straight stylus with M3 thread, ruby ball Ø2 mm, tungsten carbide stem Ø1 mm, length 40 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).