- M3-Stylus (R-4-SS-2.5-L31)
M3-Stylus (R-4-SS-2.5-L31)
ID:
CHF36.00
Quick Overview
Straight stylus with M3 thread, ruby ball Ø4 mm, stainless steel stem Ø2.5 mm, length 31 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).