- M2-Stylus (R-2-TC-1.5-L30)
M2-Stylus (R-2-TC-1.5-L30)
ID:
zł265.50
Quick Overview
Straight stylus with M2 thread, ruby ball Ø2 mm, tungsten carbide stem Ø1.5 mm, length 30 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).