- M2-Stylus (R-5-TC-2-L20)
M2-Stylus (R-5-TC-2-L20)
ID:
zł283.50
Quick Overview
Straight stylus with M2 thread, ruby ball Ø5 mm, tungsten carbide stem Ø2 mm, length 20 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).