- M3-Stylus (R-2.5-TC-2-L30)
M3-Stylus (R-2.5-TC-2-L30)
ID:
zł265.50
Quick Overview
Straight stylus with M3 thread, ruby ball Ø2.5 mm, tungsten carbide stem Ø2 mm, length 30 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).