- M3-Stylus (R-4-TC-2-L50)
M3-Stylus (R-4-TC-2-L50)
ID:
zł301.50
Quick Overview
Straight stylus with M3 thread, ruby ball Ø4 mm, tungsten carbide stem Ø2 mm, length 50 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).