- M2-Stylus (R-1.5-TC-1-L30)
M2-Stylus (R-1.5-TC-1-L30)
ID:
zł348.71
zł283.50
Quick Overview
Straight stylus with M2 thread, ruby ball Ø1.5 mm, tungsten carbide stem Ø1 mm, length 30 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).