- M2-Stylus (R-2.5-SS-1.4-L20)
M2-Stylus (R-2.5-SS-1.4-L20)
ID:
zł149.45
zł121.50
Quick Overview
Straight stylus with M2 thread, ruby ball Ø2.5 mm, stainless steel stem Ø1.4 mm, length 20 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).