- M2-Stylus (R-2.5-SS-1-L10)
M2-Stylus (R-2.5-SS-1-L10)
ID:
zł138.38
zł112.50
Quick Overview
Straight stylus with M2 thread, ruby ball Ø2.5 mm, stainless steel stem Ø1 mm, length 10 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).