- M2-Stylus (R-3-TC-1.5-L20)
M2-Stylus (R-3-TC-1.5-L20)
ID:
zł398.52
zł324.00
Quick Overview
Straight stylus with M2 thread, ruby ball Ø3 mm, tungsten carbide stem Ø1.5 mm, length 20 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).