- M2-Stylus (R-6-CF-3-L50)
M2-Stylus (R-6-CF-3-L50)
ID:
zł553.50
zł450.00
Quick Overview
Straight stylus with M2 thread, ruby ball Ø6 mm, carbon fibre stem Ø3 mm, length 50 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).