- M3-Stylus (R-3-SS-1.8-L31)
M3-Stylus (R-3-SS-1.8-L31)
ID:
zł121.77
zł99.00
Quick Overview
Straight stylus with M3 thread, ruby ball Ø3 mm, stainless steel stem Ø1.8 mm, length 31 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).