- M3-Stylus (R-3-TC-2-L40)
M3-Stylus (R-3-TC-2-L40)
ID:
zł32,756.00
Quick Overview
Straight stylus with M3 thread, ruby ball Ø3 mm, tungsten carbide stem Ø2 mm, length 40 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).