- M2-Stylus (R-3-TC-2-L40)
M2-Stylus (R-3-TC-2-L40)
ID:
Cena netto bez dostawy
Ceny obowiązują wyłącznie przy zamówieniach złożonych za pośrednictwem sklepu internetowego
W magazynie — wysyłka 1–2 dni
Szybki podgląd
Straight stylus with M2 thread, ruby ball Ø3 mm, tungsten carbide stem Ø2 mm, length 40 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).