- M3-Stylus (R-2.5-TC-2-L21)
M3-Stylus (R-2.5-TC-2-L21)
ID:
Cena netto bez dostawy
Ceny obowiązują wyłącznie przy zamówieniach złożonych za pośrednictwem sklepu internetowego
W magazynie — wysyłka 1–2 dni
Szybki podgląd
Straight stylus with M3 thread, ruby ball Ø2.5 mm, tungsten carbide stem Ø2 mm, length 21 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).