- M2-Cylinder Stylus (SS-1.5-SS-1-L11)
ID:
Cena netto bez dostawy
Ceny obowiązują wyłącznie przy zamówieniach złożonych za pośrednictwem sklepu internetowego
W magazynie — wysyłka 1–2 dni
Szybki podgląd
Cylindrical stylus with M2 thread, stainless steel tip Ø1.5 mm, stainless steel stem Ø1 mm, length 11 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).