- M2-Stylus (R-5-TC-2.5-L50)
M2-Stylus (R-5-TC-2.5-L50)
ID:
Cena netto bez dostawy
Ceny obowiązują wyłącznie przy zamówieniach złożonych za pośrednictwem sklepu internetowego
W magazynie — wysyłka 1–2 dni
Szybki podgląd
Straight stylus with M2 thread, ruby ball Ø5 mm, tungsten carbide stem Ø2.5 mm, length 50 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).